ARA
Web Tasarım

Web Tasarım & Programlama

Estetik görünümü, web uygulamalarıyla birleştirerek imajınızı ve vizyonunuzu en iyi şekilde yansıtarak özgün ve kurumsal kimliğinizle uyumlu olarak hazırlıyoruz.

Detaylı Bilgi

Kurumsal Kimlik & Grafik Tasarım

Ekranlardan matbaa veya dijital baskı çıkışlarına kadar, farklı bir çok alanda hizmet sunan firmalara kaliteli ve etkili grafik tasarım çözümleri sunmaktayız.

Detaylı Bilgi

kumsal_kimlik-samsuntasarim
360tour

360° Sanal Tur

Sunum, satış ve pazarlama süreçlerinde etkin olarak kullanılmaktadır. Bu interaktif uygulama sayesinde serbest dolaşım özelliği ile mekanda dolaşmayı sağlıyoruz.

Canlı ve Sesli Sunum

Web sayfanız üzerinden ya da sanal turunuzda potansiyel müşterinizi karşılayan, site hakkında ve projeleriniz hakkında bilgi veren bir tanıtım hizmetidir.

virtualassistant
photography_samsuntasarim-585x320

Fotoğraf ve Kamera Çekimi

Fotoğraf kalitesi ne kadar yüksek olursa yapılan tasarımda o kadar etkili ve güçlü olacaktır. Işığın güzelliğini, derinlikle birleştirilmiş fotoğraflar sunuyoruz.

Google Adwords ve Seo

Google Adwords Reklamları sayesinde doğru hedefleme ve ilgili arama terimleri ile potansiyel müşterilerinize hızlı ve etkişi şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi

seo_samsuntasarim
sosyalmedya_samsuntasarim

Sosyal Medya Danışmanlığı

Hizmet ve ürünlerinizi sosyal medyada en etkili ve hızlı şekilde tanıtımlarını yapıp sizi ve web sayfanızın etkileşimini arttırıyoruz.

Detaylı Bilgi

3D Modelleme ve Proje

İnşaat ve Mimari alanda hizmet verdiğimiz proje çizimi ve görselleştirme hizmetlerini alanında uzman mimarlarımızla sunuyoruz.

3dmodelleme_samsuntasarim
kurumsaldanismanlik_samsuntasarim

Kurumsal Danışmanlık

Firma ve hizmetlerinizi geliştirmek için güncel pazar araştırması ve yenilikleri sizlerle paylaşıyor raporluyoruz.

Hızlı Şekilde Teklif Alabilirsiniz.

© 2021 Samsun Tasarım Grafik & Web Tasarım Hizmetleri